1. Sprawozdanie z życia parafii za 2023

2. Msze Św. z ok. pogrzebu

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych lub umieszczone są na podstawie prawa.

Życzenia wielkanocne

Kwi 08 2023

Siostry i bracia

Jezus Chrystus zmartwychwstał, zwyciężając grzech i śmierć.Dla nas wierzących jest to powód do  radości i pokoju, a także źródło nadziei, że i my zmartwychwstaniemy.Radość ze zmartwychwstania pomaga nam spojrzeć z innej perspektywy na codzienny trud i odkryć sens tego, czego doznajemy w codzienności. Niech Chrystus Zmartwychwstały udziela Wam mocy i czyni odważnymi świadkami Bożej Miłości wobec współczesnego świata, tak bardzo zagubionego i potrzebującego Prawdy Chrystusowej Ewangelii. Wzorem dla nas niech będzie Święty Jan Paweł II, który głosił radosną nowinę o zmartwychwstaniu.

W imieniu wszystkich kapłanów życzę Wam prawdziwie radosnych świąt wielkanocnych oraz błogosławieństwa od zmartwychwstałego Chrystusa. 

Ks. Tadeusz Sajdak