Tarnowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Lip 03 2021

Informacje i zapisy:

XXXIX Piesza Pielgrzymka Tarnowska

„Eucharystia daje życie” to hasło XXXIX Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej do Częstochowy. Pielgrzymowanie rozpocznie się 17 sierpnia Eucharystią o godz. 7.30 sprawowaną w Katedrze Tarnowskiej, a zakończy 25 sierpnia na Jasnej Górze.

Podobnie jak w ubiegłym roku pielgrzymka będzie miała formę sztafety tzn. każdego dnia 3 grupy będzie przemierzało trasę.

Grupa 26 pielgrzymuje w piątym dniu 21 sierpnia w sobotę na trasie Miechów – Żarnowiec oraz w dniu wejścia na Jasną Górę – 25 sierpnia. Nie ma możliwości pielgrzymowania tylko w jednym dniu to znaczy albo w piątym, albo w dziewiątym.

Koszt udziału  w całości tzn. koszt pielgrzymki i autokarów to 180 zł. Dzieci do 13 lat 155 zł.

Liczba uczestników ograniczona, podzielona na 20 parafii dekanatu Grybów i Bobowa.

Zapisy tylko i wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 184450260 w dniach:

15 lipca – czwartek - w godzinach 9.00 – 13.00 dla dekanatu Bobowa

Podczas zapisu możliwość zamówienia koszulki na wejście.

Ze względów organizacyjnych prosimy o dyscyplinę i zapisy tylko i wyłącznie w wyznaczonych terminach.

Organizacyjne spotkanie przedpielgrzymkowe dla zapisanych osób oraz odbiór legitymacji i koszulek będzie w Bazylice w Grybowie 15 sierpnia o godzinie 15.00.

Powyższe informacje dostępne będą w gablocie i na stronie internetowej parafii Grybów.

Dekanat Bobowa:

Bobowa - 35