KONCERT KOLĘD 2018

Gru 21 2018

30 - 12 - 2018   godzina 17:00

Zapraszamy na wspaniały koncert kolęd

zorganizowany przez Wójta Gminy Korzenna - Pana Leszka Skowrona w kościele parafialnym w wykonaniu niezwykle utalentowanych sióstr Szafrańskich: Izabeli, Laury i Gabrieli pochodzących z Lipnicy Wielkiej.

W repertuarze znajdą się piękne, polskie klasyczne jak również góralskie oraz zagraniczne kolędy i pastorałki. Usłyszymy między innymi: "Oj Maluśki, Maluśki", "Mizerną Cichą", "Gdy śliczna Panna", Jezus Malusieńki" oraz "Silent night", "Mary did you know", "A la nanita nana" i wiele innych.

Jesienią 2014r. siostry Szafrańskie, tworząc zespół El Saffron, zostały finalistkami VI edycji programu muzycznego"Must be the music".

Izabela, aktualnie jest uczestniczką programu The Voice of Poland.

Izabela Szafrańska - śpiew
Laura Szafrańska - śpiew, altówka
Gabriela Szafrańska- Bończak - śpiew, skrzypce
Przemysław Zalewski - fortepian

Przemysław Zalewski
Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie estradowe oraz studyjne. Współpracował przy produkcji takich programów i projektów jak: Voice of Poland, Mini Szansa, Warszawskie Warsztaty Gospel oraz zespołami i wokalistami: m.in. Halinką Mlynkovą,Sound n Grace, Agnieszką Włodarczyk, Moniką Urlik i innymi.