Kwi 13 2017

Mszą Wieczerzy Pańskiej rozpoczęliśmy Triduum Paschalne. Wielki Czwartek przypomina nam o Ostatniej Wieczerzy, w czasie której Pan Jezus ustanowił sakrament kapłaństwa oraz Eucharystię. Warto w tym dniu podziękować Chrystusowi, że tak bardzo blisko każdego z nas chce być, w małej Okruszynie Chleba. Dziękujmy rówineż za kapłanów, których powołuje i nie zapomnijmy o modlitwie za nich, za przygotowujących się do kapłaństwa oraz prośmy o nowe, liczne i święte powołania do tej służby.

Zdjęcia z Mszy Wieczerzy Pańskiej są dostępne w naszej galerii zdjęć

W Wielki Czwartek i Wielki Piątek parafialny Caritas rozprowadza także chlebki. Zapraszamy do zaangażowania się w akcję.

Zdjęcia ciemnicy także w galerii zdjęć z Wielkiego Czwartku