Wigilia 2013

Niedziela 22.12.2013r. była dniem naszego spotkania wigilijnego. Przybyło na nią sporo gromadka osób. Również swoją obecnością zaszczycili nas księża: ks. proboszcz Tadeusz, ks. Zbigniew, ks. Roman, oraz nasz diakon Rafał. Wspólna modlitwa, życzenia, kolędowanie, oraz oczywiście jedzenie, wprowadziła Nas w nastrój zbliżających się świąt. 

Wigilia rozpoczęła się o godzinie 18. Oczywiście wspólną modlitwą prowadzoną przez księdza Zbigniewa, oraz czytanie fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa. Między czasie przybył diakon Rafał. Po modlitwie, przyszedł czas na pobłogosławienie opłatków, którymi połamaliśmy się składając sobie prawdziwe, prosto z serca, piękne życzenia. 

Po części oficjalnej przeszliśmy do zjedzenia dania głównego którym były krokiety z barszczem(bardzo dobre ;-))
Po daniu głównym, na stole wyładowały ciastka, placki, soki itp. Ciasta i placki jak nakazuje tradycja, robione przez członków grupy apostolskiej (za co, raz jeszcze, dziękujemy!). 

W końcu przyszedł czas i na wspólne kolędowanie. Śpiewanie na pełnych obrotach, wszyscy razem - pięknie! Nie oszczędzaliśmy sił ani gardeł. Jednym słowem było cudownie! Magia świat nas dotknęła i to dosłownie! 

Wszystkim zaglądającym tutaj, na stronę Młodzieżowej Grupy Apostolskiej, jak i osobom z grupy życzymy:
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w cudownej atmosferze domowego ogniska. Dużo łask Bożych, oraz błogosławieństwa narodzonego Jezusa na każdy dzień! Wesołych Świat!

 

Galeria